Bloghttp://danielakovacikova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskPrvá (danielakovacikova)Thu, 15 Sep 2016 02:06:17 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/433065/prva.html?ref=rssAutentická (danielakovacikova)Tue, 06 Sep 2016 19:04:55 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/432342/autenticka.html?ref=rssFlegmatické m(i)esto spáčov (danielakovacikova)Fri, 12 Aug 2016 17:50:43 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/430517/flegmaticke-miesto-spacov.html?ref=rssLegálna neha (danielakovacikova)Mon, 01 Aug 2016 22:29:26 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/429758/legalna-neha.html?ref=rssPrebudený/á (danielakovacikova)Sat, 30 Jul 2016 20:43:19 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/429593/prebudeny-a.html?ref=rssKde stromy snívajú (danielakovacikova)Wed, 20 Jul 2016 20:02:58 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/428961/kde-stromy-snivaju.html?ref=rssFénixiáda (danielakovacikova)Thu, 14 Jul 2016 18:23:35 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/428545/fenixiada.html?ref=rssLietanie (danielakovacikova)Tue, 21 Jun 2016 19:19:11 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/426270/lietanie.html?ref=rssPohyb svetelných obrázkov (danielakovacikova)Fri, 17 Jun 2016 22:56:11 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/425158/pohyb-svetelnych-obrazkov.html?ref=rssStrom vo vetre (danielakovacikova)Fri, 10 Jun 2016 23:07:28 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/423950/strom-vo-vetre.html?ref=rssNekonečný priebeh (danielakovacikova)Tue, 31 May 2016 21:36:59 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/421420/nekonecny-priebeh.html?ref=rssČaj vo dvojici (danielakovacikova)Mon, 23 May 2016 21:20:19 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/419457/caj-vo-dvojici.html?ref=rss(Ne)čakanie na Samuela (danielakovacikova)Wed, 18 May 2016 21:53:16 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/418948/necakanie-na-samuela.html?ref=rssVšetko je dovolené (danielakovacikova)Sat, 07 May 2016 21:34:01 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/417415/vsetko-je-dovolene.html?ref=rssBeh (danielakovacikova)Sat, 30 Apr 2016 01:04:20 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/416795/beh.html?ref=rssZ ničoho nič (danielakovacikova)Thu, 21 Apr 2016 21:41:05 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/415402/z-nicoho-nic.html?ref=rssJadro v sebe tajíš (danielakovacikova)Sun, 17 Apr 2016 21:58:24 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/414726/jadro-v-sebe-tajis.html?ref=rssSkončili sme spolu (danielakovacikova)Thu, 14 Apr 2016 22:38:40 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/414292/skoncili-sme-spolu.html?ref=rssOdkaz (danielakovacikova)Sat, 09 Apr 2016 20:46:13 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/413367/odkaz.html?ref=rssEufória v škrupine (danielakovacikova)Sat, 09 Apr 2016 16:19:56 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/413334/euforia-v-skrupine.html?ref=rssVoľný pád (danielakovacikova)Thu, 07 Apr 2016 22:24:09 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/413102/volny-pad.html?ref=rssPríznakovosť. Premenlivosť. (danielakovacikova)Sun, 03 Apr 2016 17:11:15 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/412326/priznakovost-premenlivost.html?ref=rssLetmý zmysel (danielakovacikova)Sun, 03 Apr 2016 10:46:41 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/412275/letmy-zmysel.html?ref=rssBežím ako o život (danielakovacikova)Thu, 31 Mar 2016 20:43:55 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/411984/bezim-ako-o-zivot.html?ref=rssCestujem do vnútra času (danielakovacikova)Sun, 27 Mar 2016 13:18:01 +0200http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/411062/cestujem-do-vnutra-casu.html?ref=rssRýchle pohyby očí (danielakovacikova)Fri, 25 Mar 2016 20:02:57 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/410696/rychle-pohyby-oci.html?ref=rssRecyklovaný vzťah (danielakovacikova)Thu, 24 Mar 2016 23:31:39 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/410534/recyklovany-vztah.html?ref=rssŠarm (danielakovacikova)Thu, 24 Mar 2016 00:00:00 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/410336/sarm.html?ref=rssMalé územie sveta (danielakovacikova)Sun, 20 Mar 2016 11:23:11 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/409445/male-uzemie-sveta.html?ref=rssVzduchom bez stopy (danielakovacikova)Thu, 17 Mar 2016 22:33:20 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/409226/vzduchom-bez-stopy.html?ref=rssPadám nahor do vzduchoprázdna (danielakovacikova)Sun, 06 Mar 2016 23:08:46 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/406675/padam-nahor-do-vzduchoprazdna.html?ref=rssJedným dychom (danielakovacikova)Sun, 28 Feb 2016 20:00:11 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/405724/jednym-dychom.html?ref=rssŽelanie (danielakovacikova)Mon, 22 Feb 2016 21:58:26 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/404897/zelanie.html?ref=rssSebazmysel (danielakovacikova)Fri, 19 Feb 2016 19:18:53 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/404076/sebazmysel.html?ref=rssEpizóda (danielakovacikova)Wed, 17 Feb 2016 00:00:00 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/403268/epizoda.html?ref=rssMrk-va (danielakovacikova)Sat, 06 Feb 2016 23:06:38 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/401301/mrk-va.html?ref=rssDýchaj (danielakovacikova)Fri, 08 Jan 2016 21:57:55 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/397038/dychaj.html?ref=rssPulz (danielakovacikova)Tue, 05 Jan 2016 10:48:48 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/396513/pulz.html?ref=rssLe & La (danielakovacikova)Fri, 25 Dec 2015 19:10:50 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/395460/le-la.html?ref=rssVirginia (danielakovacikova)Wed, 23 Dec 2015 22:41:14 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/395301/virginia.html?ref=rssx & y (danielakovacikova)Sun, 13 Dec 2015 20:53:49 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/393871/x-y.html?ref=rssTy (danielakovacikova)Wed, 09 Dec 2015 20:00:06 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/393247/ty.html?ref=rssV Edene (danielakovacikova)Sun, 06 Dec 2015 12:57:18 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/392636/v-edene.html?ref=rssDo vlasov (danielakovacikova)Sat, 05 Dec 2015 12:46:01 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/392498/do-vlasov.html?ref=rssSloboda (danielakovacikova)Sat, 28 Nov 2015 19:22:17 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/391472/sloboda.html?ref=rssBlikajúca spomienka (danielakovacikova)Sat, 28 Nov 2015 17:52:56 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/391442/blikajuca-spomienka.html?ref=rssĎakujem (danielakovacikova)Tue, 24 Nov 2015 21:18:55 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/391152/dakujem.html?ref=rssMozaika (danielakovacikova)Mon, 23 Nov 2015 22:46:13 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/391117/mozaika.html?ref=rssPoradie (danielakovacikova)Mon, 23 Nov 2015 21:15:27 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/391112/poradie.html?ref=rssVíly (danielakovacikova)Sat, 21 Nov 2015 19:24:49 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/390984/vily.html?ref=rssŠkriatkovia (danielakovacikova)Sat, 21 Nov 2015 17:37:38 +0100http://danielakovacikova.blog.sme.sk/c/390982/skriatkovia.html?ref=rss